OpenWise Solutions a Cyber Heroes spojí síly

České softwarové společnosti OpenWise Solutions s.r.o. a Cyber Heroes s.r.o. oznamují úmysl spojit obě společnosti a nadále poskytovat služby klientům pouze pod značkou OpenWise. Spolupráce již byla zahájena. Následovat budou právní kroky, jejichž cílem je kompletní spojení společnosti Cyber Heroes se společností OpenWise. Naše klienty i obchodní partnery budeme o jednotlivých změnách včas informovat.

OpenWise poskytuje svým klientům služby v oblasti moderní IT architektury, a to komplexně od vrstvy software až po infrastrukturu. Druhou klíčovou oblastí jsou nástroje a know how pro správu produktů a cen, neboli PIM (Product Information Management). V obou oblastech patří OpenWise ke špičce na českém trhu. V roce 2020 se společnost umístila v žebříčku společnosti Deloitte jako 27. nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě.

Cyber Heroes přinášejí zkušenosti a know-how zejména z oblasti Cyber security, API managementu, IT Architektury a návrhu moderní infrastruktury. Tyto oblasti u klientů rozvíjí od počátku a staví přitom na dlouholetých praktických zkušenostech ze složitého prostředí největších českých firem.  

 „S lidmi ze Cyber Heroes nás spojuje hodně podobný pohled na to, jak stavět firmu. Nikoliv na silných proklamacích, ale na odborných znalostech, systematické práci a vysoké přidané hodnotě pro klienta. Témata, na která se naše společnosti zaměřují, se ideálně doplňují, takže věříme, že i naši klienti ocení rozšířený záběr služeb, které společně dokážeme nabídnout,“ říká Petr Jůza ze společnosti OpenWise. 

„Spojení obou firem vnímáme jako velkou příležitost pro rozvoj našich společných klíčových oblastí. Klientům tak budeme schopni nabídnout širší portfolio služeb a nadále také zvyšovat kvalitu našich služeb,“ dodává Aleš Mikulec ze společnosti Cyber Heroes.

Sdílet s přáteli