Softwarové produkty

Naši zákazníci jsou různí, ale problémy, které řeší, se od sebe zas až tolik neliší. Pokud podobné potřeby potkáváme opakovaně, připravíme pro ně produkt. Šetří to čas, peníze, a často i množství slepých uliček, které je potřeba projít. Řešíte podobná témata ? Ozvěte se, třeba některý z našich produktů ušetří starosti i vám.

WisePorter

WisePorter je software pro správu produktů, služeb, parametrů a cen. Kromě běžných vlastností podporuje i matematické vzorce, rozhodovací tabulky, if-then pravidla, atd. Chování prodejních kanálů tak lze zcela přizpůsobit jednotlivým cílovým skupinám klientů i prodejním situacím.

WisePorter je doménově nezávislý, produktová logika je v datech. Bez problémů tak zvládne produkty z oblasti eCommerce, zboží, služeb nebo například bankovnictví. Modely pro nejčastěji používané domény produktů lze dodat jako volitelné rozšíření WisePorteru.

Price & Quote

Modelátor cenových nabídek. Potřebujete si s obchodním partnerem domluvit cenové podmínky využívání vašich služeb ? Zapomeňte na maily a papíry. Spolupracujte s partnerem nad modelací cenového návrhu přímo v Price&Quote. Software pohlídá workflow, povolenou výši slev, ziskovost, zajistí schvalování a další.

Cenou mohou být jak jednoduché poplatky nebo měsíční paušály, tak i složitější pásmové ceny, procenta ze spotřeby a mnoho dalšího.

OpenHub

OpenHub je integrační nástroj. Rozšiřuje Apache Camel pro projekty v Enterprise prostředí. Je malý, rychlý a škálovatelný, ideální pro mikroservisní architekturu.

OpenHub využíváme pro své projekty my sami i naši partneři. Umožňuje nám integrace kódovat, bez klikátek a blackboxů, s plnou kontrolou. Jeho vystavením jako opensource tak vracíme světu svobodného software alespoň část toho, co si z něj sami rádi bereme.